Ürün Özellikleri Menüsü

Akakçe.com Direk Satış!

Akakçe.com Entegrasyonu ile direk olarak platform üzerinden son kullanıcıya satış yapabilirsiniz!
Direk Satış Modeli Nasıl Çalışıyor?

Akakçe.com da Direk Satış modeli ile satışa başlamak isteyen satıcılar öncelikle Akakçe.com mağazalarını açtırıyor. Ardından mağaza sahipleri ödemeleri alabilmek için sanalpos bilgilerini mağazalarına kayıt ediyor. Sonrasında listelemek istedikleri ürünleri Entegra olarak yapmış olduğumuz Akakçe Entegrasyonu ile listeleyerek işlemlerini tamamlıyor. Geriye kalan ise sadece müşterilerin Hemen Al butonu ile Akakçe üzerinden alışveriş yapmaları.


Akakçe Direk Satışın Komisyon Oranları Nedir?

Akakçe sizden pazar yerleri gibi ne mağaza ücreti istiyor ne de komisyon ücreti. Sadece müşterilerin Hemen Al butonuna tıklanması durumunda 15 kuruşluk ücreti daha öncesinden mağazaya yüklediğiniz bakiyeden düşüyor.

Akakçe Entegrasyonu Diğer Pazar Yerlerindeki Gibi mi Çalışıyor?

Evet! Akakçe Entegrasyonu da N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Sanal Pazar pazar yerlerinde nasıl anlık olarak güncelleniyor ise Akakçe'de de anlık olarak stoklarınız güncellenecek olup, siparişleriniz otomatik olarak sisteme düşecek ve yapmanız gereken şey sadece Entegra'dan 'Faturaları Yazdır' demek olacak.


Akakçe Entegrasyonunun Başlaması İçin Ne Yapmamız Gerekiyor?

Hemen bizimle iletişime geçerek entegrasyon sürecinin başlaması için çalışmalara başlayabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için Uzman E-Ticaret Danışma Hattını arayabilirsiniz.
Canlı Demo İmkanı Entegrasyon Çözümlerimizi Canlı Denemek İçin Hemen Arayın! Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 733 91 52
HEMEN ARAYIN >
Detaylı Bilgi İçin Arayın