Ürün Özellikleri Menüsü

n11faturam - Entegra Kampanyası

Entegra ve n11faturam ile tüm internet platformlarından gelen siparişlerinizi tek panelden faturalandırabilirsiniz.

n11faturam.com dan 2XL paketini aldığınızda kampanya kapsamında Entegra entegrasyon paketlerine aşağıdaki gibi daha avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

n11faturam Api Entegrasyonları

n11faturam Entegrasyon Programı

n11faturam Entegra Kampanyası!

  • Entegra ile n11faturam Api Entegrasyonu ile efatura - earşiv mükellefi oladuğunuzda tüm internet satış siteleriniz ve pazaryerleri mağazaınızdan gelen siparişlerinizin topluca efatura ve earşivleri oluşturabilirsiniz.
  • İdeasoft, Tsoft, İdeasoft, Ticimax, Platin market, Shopphp, Rgs yazılım, Opencart, Magento, Kobimaster, Proticaret, Eticaretsoft, Hipotenüs, Bilginet ve shopify eticaret alt yapılı sitelerinizden gelen siparişleri Entegra ile n11faturama tek tuşla iletebilirsiniz.
  • N11, N11pro, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Akakçe, Çiçeksepeti, Amazon Türkiye, Sanalpazar, Morhipo, Farmazon pazaryerlerinde bulunan mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi Entegra ile n11faturama tek tuşla iletebilirsiniz.
  • Dilerseniz Pazaryerlerinden gelen kargo kampanya kodlarınız n11faturam da barkodlu olarak görünebilmekteir. Böylece ek bir kargo şablonu yazdırmanıza gerek kalmaz.
Canlı Demo İmkanı Entegrasyon Çözümlerimizi Canlı Denemek İçin Hemen Arayın! Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 733 91 52
HEMEN ARAYIN >

Detaylı Bilgi İçin Arayın