Vidyodan Entegrasyonu

Entegra Vidyodan Entegrasyonu ile Fatura Kesme ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Vidyodan Entegrasyonu

Entegra Vidyodan entegrasyonu ile Vidyodan mağazanızı kolayca yönetebilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Vidyodan mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) Vidyodan'dan gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir.

Talebiniz doğrultusunda, platformunda bu özelliği sağlaması kaydıyla kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firmanız ile (Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, UPS, HepsiJET, Sendeo, Aras Kurye, Asil Kargo, Cainiao, KargoTürk, Bolt ) entegrasyon yapılarak gönderi kodlarınız kargo entegrasyonlarımız ile Entegra tarafından kaydedilir, bu kod siparişin geldiği platforma otomatik olarak geri beslenir.

Eğer henüz Vidyodan'da satıcı değilseniz satıcı olmak için bu linkten başvuru yapabilirsiniz.
Türkiye’nin İLK canlı yayın alışveriş pazaryeri VİDYODAN artık ENTEGRA’da!
Yeni nesil e-ticaret olarak Çin’de büyüyen ve tüm dünyaya yayılan ‘’canlı yayından satış’’, e-ticaret ve sosyal alışveriş deneyimini birleştiriyor. Kullanıcıların canlı yayına katılarak sunulan ürünlerle, satıcılarla alakalı sorulara anında cevap buldukları canlı yayından satışın hem perakende hem de e-ticaret dünyasında devrim yapmaya başlıyor.
E-ticaretin tek boyutlu (sadece ürün içerikte belirtilen bilgiler) deneyiminin aksine daha deneyim odaklı, eğlenceli, sosyal ve müşteri ile anlık iletişim odaklı bir satın alma deneyimi olmasını sağlıyor.
Nedir canlı yayından satış?
Ürünlerin canlı yayında tanıtıldığı, denendiği ve izleyicilerin merak ettiklerini sorarak anında cevaplarını bulduğu bir satış şekli. Fiziksel mağazayı ziyaret ederek, satış danışmanlarından bilgi alma deneyimi ile e-ticaret deneyimi ile birleştiriyor. E-ticaretin sadece fotoğraflara bakarak, yorumları okuyarak satın alma kararı verme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.
Üstelik alıştığımız güvenilir ödeme sistemleri de canlı yayına entegre olduğu için canlı yayını terk etmeden, herhangi başka bir siteye yönlendirilmeden tüm alışveriş deneyimini tamamlamanızı sağlıyor.
Vidyodan hakkında kısa kısa…
Onedio, e-ticaretin yaygınlığını ve Türkiye’de video içerik tüketiminin yoğunluğunu düşünerek Kasım 2020’de Vidyodan’ı kurdu. Canlı yayından satışın büyük bir teknoloji yatırımı gerektirdiğinden yola çıktı ve Türkiye’nin en iyi proje geliştirme şirketlerinden VNGRS’ı da kurucu ortak olarak Vidyodan’a kazandırdı. Ve iş modeline güvenen Getir’in platforma yatırımı ile de Vidyodan yoluna devam ediyor.
2021’in Mayıs ayında uygulama olarak hizmete başladı. Bugün web sitesi üzerinden de hizmet veriyoruz. Eylül’e kadar olan dönemi test süreci olarak geçirdik. Eylül itibarıyla da büyüme sürecine geçerek kullanıcı, yayın, yayıncı ve satıcı mağaza sayımızı her ay artırarak ilerliyoruz.
2021’in mayıs ayından bu yana toplam 500 bin indirme sayısına ulaştık. Aylık aktif kullanıcı sayımız 250 bin civarını geçti. Bir canlı yayındaki anlık izleyici rekorumuz 15 bin farklı kişi. Günlük sipariş sayısı rekorumuz da 2 bini yakaladı.
Bu süreçte bizi en çok memnun eden rakam ise satışa dönüşüm oranımız. Bu oran Türkiye’de geleneksel e-ticarette ortalama yüzde 1,8 düzeyindeyken Vidyodan’ın ortalaması bunun 10 katına kadar çıkıyor. Binlerce kişinin seyrettiği bazı yayınlarda yüzde 33 gibi inanılması zor bir satışa dönüşme oranı dahi yakaladık
Avantajları ne?
Tüketici gözüyle bakarsak;
- Satıcılarla canlı yayında direkt etkileşime geçebilmeyi sağladığı için yüksek bir güven ortamı sunuyor. Satıcıların mağazalarını görme, üretim süreçlerine tanık olma ve sattıkları ürün hakkında tüm detaylara hâkim olmayı sağlıyor.
- Canlı yayında herkesin sorduğu soruların cevaplarını duyabilme, diğer ziyaretçilerle sohbet edebilme ortamı sağladığı için ziyaretçilere eğlenceli bir deneyim sunuyor. Vidyodan’da tanışan alışveriş arkadaşları bile oluşmaya başladı.
Satıcı gözüyle bakarsak;
- Ürünlerini detaylı anlatabilme, markayı canlı canlı tanıtabilme,
- Canlı yayından anında on binlerce kullanıcıya ulaşma fırsatı,
- Canlı etkileşim ile daha yüksek satışa dönüşüm imkanı,
- Canlı yayınlarda Influencer sunucular ile de satış yapabilme,
- Outlet ürünlerini daha hızlı eritebilme,
- Görerek alındığı için daha düşük iade,
Vidyodan’a katılan ilk iş ortaklarımızdan ol, ayrıcalıklardan faydalan!
Tanışmaya Özel 2022 İş Ortağı Paketi:
- Ücretsiz influencer canlı yayınları ile ürünü deneyimle tanıtma
- Pazarlama/reklam desteği
- Düşük komisyon avantajı
- Fiyat bütçe desteği
- Operasyonel destek
Üstelik Entegra satıcılarına ÖZEL;
- İlk ay satıcı/marka canlı yayınları,
- Aktif kitleye mobil bildirim,
- Ana sayfada satıcı/marka ürünlerinin öne çıkarılması
bizden size HEDİYE!

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!