Genel Özellikler

Yapay Zeka ile Ürün Ekleme

Entegra'ya, tüm pazaryerlerinde listelemek istediğiniz ürünün, sadece barkodunu girerek; Entegra Yapay zeka alt yapısı ile ürünün resmini, adını, açıklamasını, kdv oranını ve desisini, aynı zamanda pazaryerleri için listeleneceği kategoriyi, pazaryerinde buybox’ına gireceğiniz katalogda ki ilanın kodunu, o ilanın ilişkili olabilecek diğer varyantlarının otomatik olarak getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Ürün Ekleme

Pazaryerleri Muhasebe ve Ödeme Takibi

Hepsiburada, Trendyol ve N11 üzerinde yapmış olduğunuz satışlarda pazaryeri komisyon kesintisi, kargo kesintisi, ceza kesintisi, mükerrer kargo kesintisi gibi, eksik ödeme kontrollerinin ve analizlerinin otomatik olarak yapıldığı 'Pazaryeri Muhasebe ve Hakediş Takibi' özelliğinin avantajlarını ve nasıl kullanıldığını Entegra farkıyla keşfedebilirsiniz.

Pazaryerleri Muhasebe ve Ödeme Takibi
nlık Güncelleme

Anlık Güncelleme

Entegra ile tüm ürünleriniz anlık güncellenmektedir. Herhangi platformdan gelen siparişiniz anlık olarak Entegra’ya yansır ve stoğu güncellenir. Güncellenen ürün stokları eş zamanlı olarak tüm platformlarınıza yansır. Böylece tüm platformlarda ki ürün stoklarınız 7/24 güncel kalır. Eğer stoklarınızı bir erp / muhasebe programında tutuyorsanız Entegra her 5 dk da bir bu programınızda ki stok / fiyat değişikliklerini de takip ederek, değişiklikleri otomatik olarak algılayıp yine tüm platformlara anlık güncellemeler yollar.

Toplu İşlemler ve Excel

Toplu İşlemler ve Excel

Entegra ile ürünlerinize dilediğiniz toplu işlemleri kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünlerinizin stok, fiyat, resim, marka, açıklama, başlık, kategori, kargo bilgileri ve benzeri tüm alanları Entegra üzerindeki detaylı filtreleme alanlarını kullanarak süzebilir ve toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Uygulamak istediğiniz toplu işlemleri ister sadece dilediğiniz platforma, isterseniz de tüm platformlara aynı anda gönderebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda Excel listeleriniz ile Entegra’ya toplu olarak ürün girişi yapabilir veya mevcut ürünlerinizin dilediğiniz alanlarını Excel ile güncelleyebilirsiniz.

Tek Tuşla Fatura

Tek Tuşla Fatura

Tüm satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi Entegra’da görebilir ve tek tuşla topluca faturalandırabilirsiniz. İster e-fatura ister kâğıt faturalarınızı Entegra’dan yazdırabilir ve siparişlerinizde bulunan kargo barkodlarını fatura dizaynının üzerine getirebilirsiniz. Böylece kargo barkodları için platformların panellerinden ekstra bir kağıt ve barkod yazdırmanıza da gerek kalmaz. Entegra’nın tamamen esnek olan fatura dizayn özelliklerini kullanarak, dilediğiniz sipariş bilgilerini, istediğiniz ölçülerde kâğıt veya etiketlere topluca bastırabilirsiniz. Eğer bir muhasebe programı kullanıyorsanız, bu siparişlerin otomatik olarak muhasebe programına aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda faturalarınızı topluca muhasebe programınızdan da yazdırabilirsiniz.

Tüm Yurtiçi Pazaryerlerine Ek Ücret Ödemeden Entegrasyon

Tüm Yurtiçi Pazaryerlerine Ek Ücret Ödemeden Entegrasyon

Entegrasyon paketlerimizden herhangi birini kullanarak bütün yurtiçi pazaryerlerine, platform bazında ek bir bedel ödemeden mağaza açıp entegrasyon sağlayabilirsiniz. Yurt içi pazaryerlerinde açacağınız tüm mağazalarınızı Entegra’ya bağlayarak satış kanallarınızı arttırabilirsiniz. Entegra kullandığınız dönem boyunca Entegra’ya eklenecek yeni yurtiçi pazaryeri entegrasyonlarını da herhangi bir ek bedel ödemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rekabet Analizi

Rekabet Analizi

Entegra Rekabet Analizi özelliği ile ürün fiyatlarınızın belirlediğiniz sınırlar aralığında, rakiplerinizin fiyatlarına göre otomatik olarak Entegra tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon’da kullanabileceğiniz Rekabet Analizi özelliği sayesinde, hem aşağı hem yukarı yönlü çalışan otomatik güncellemelerle fiyatlarınızı Entegra’ya bırakarak rakiplerinizin bir adım önünde kalabilirsiniz.

Entegra Akıllı Fiyatlandırma

Akıllı Fiyatlandırma

Entegra Akıllı fiyatlandırma (Smart Price) özelliği ile ürünlerinizin platform bazlı satış fiyatlarını, değişen maliyetlerinize göre devamlı güncellemek zorunda kalmazsınız. Siz ürünlerinizin satış fiyatlarını etkileyen maliyet kalemlerini, bir kere tanımladıktan sonra bu kalemlerde ki değişikliklere göre Entegra sizin yerinize satış fiyatlarınızı platform bazlı ve kar marjınıza göre güncel tutar.

Mobil Depo Otomasyonu

Mobil Depo Otomasyonu

Entegra Mobil Depo Otomasyonu ile Entegra'da toplanan tüm siparişlerinizin içerisinde bulunan ürünlerin kolayca doğrulanarak çıkış yapılabilmesi sağlanmaktadır. İster Cep telefonunuzu (Ios veya Android) ya da var ise el terminalizi kullanarak hızlı bir şekilde tüm siparişlerinizi / sipariş içerisinde barınan ürünleri tüm detaylarıyla sadece kameradan barkod okutarak sıfır hata ile gönderebilirsiniz.

Hızlı Ürün Ekleme

Entegra Hızlı Ürün Ekleme özelliği ile bir çok platformda, gördüğünüz ürünün linkini kopyalayıp Entegra’ya yapıştırarak ürün ekleyebilirsiniz. Bu ürüne sadece adet / fiyat bilgisi girip saniyeler içerisinde onlarca platformda yayına alabilirsiniz. Dilerseniz linkten gelen ürün bilgilerini değiştirebilir veya eklemeler de yapabilirsiniz.

Set Paket Özelliği

Set Paket Özelliği

Entegra Set/Paket/Bundle özelliği ile ürünlerinizi dilediğiniz şekilde birleştirerek sanal setler oluşturabilir ve bu setleri dilediğiniz platformda yayına açabilirsiniz. Böylece set yapılmış ürünleri stoklarınızda fiziken set halinde tutmanıza gerek kalmaz ve aynı zamanda stoklarınız karışmaz. Aynı ürünün 3lü, 5li setlerini oluşturabileceğiniz gibi tamamen isteğinize bağlı olarak farklı ürünlerden oluşan setler de oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız setler ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve ürünlerinizi farklılaştırarak sepet ortalamanızı / cironuzu kolayca artırabilirsiniz.

Kampanyaya Stok Ayırma

Kampanya dönemlerinde ürünlerinizin yok satma riskini ortadan kaldırmak için "Kampanyaya Stok Ayırma özelliğini" kullanarak belirleyeceğiniz ürünlerin hangi platformda maximum kaç adet satılabileceğini sınırlayabilirsiniz. Böylece kampanya dönemlerinde gerçekleşecek hızlı satışlarda, olmayan ürünü satmanın (Stock Out) önüne geçebilirsiniz.

Set Paket Özelliği

Fulfillment Entegrasyonları

Tüm e-ticaret satışlarınızdan doğan siparişlerinizin paketlenmesi ve stoklarınızın yönetilmesi işlemlerini 3.parti depolama ve lojistik (fulfillment) çözümleri ile sağlayabilirsiniz. Fulfillment entegrasyonlarımız ile Entegra hep tüm e-ticaret satış kanalları hem de fulfillment sistemleriyle çift taraflı entegre olur.
Siz sadece gelen siparişlerinizin faturasını kesersiniz.

Fulfillment Entegrasyonları
Esnek Raporlama

Esnek Raporlama

Entegra ile devamlı takip etmek isteyeceğiniz raporlar ve dashboard ekranlarına ek olarak, isteğinize özel detaylı excel raporları da oluşturulabilirsiniz. Entegra’da toplanan stok ve sipariş verileriniz ile, belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda size özel yazabileceğimiz sql komutlarını kullanarak esnek excel raporları alabilirsiniz. Bu raporlara dilediğinizde tek tuşla ulaşabilir veya bu raporların günlük olarak tarafınıza e-posta gelmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Entegra Mobil Uygulamasını IOS veya ANDROID telefonunuza indirerek dilediğiniz anda tüm datalarınıza ulaşabilir, ürün ve sipariş raporlarınızı görebilir ve bildirimler sayesinde e-ticaret operasyonlarınızı yakından takip edebilirsiniz. Uygulama üzerinden basitçe takip edebileceğiniz raporlara ek olarak ürün fiyat ve stoklarınıza da anlık müdahalelerde bulunabilir, platformlardan gelen mesaj ve sorulara hızlıca yanıt verebilirsiniz.

Mesajlaşma

Entegra ile platformlardan gelen mesaj ve sorulara ister panel, ister mobil uygulamamız üzerinden cevap verebilir, potansiyel müşterilerinizi hızlı bir şekilde satın almaya yönlendirebilirsiniz. Böylece müşterilerinizin memnuniyetini ve mağaza puanlarınızı artırarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

XML İmport / Export

Entegra Xml Import özelliği ile ister kendi sitenizde, ister tedarikçilerinizin sitesinde bulunan ürünleri xml linki vasıtasıyla otomatik olarak Entegra’ya alabilir ve bu ürünleri yapacağınız eşleştirmeler sonrası onlarca platforma yayınlayabilirsiniz. Xml içerisinde değişen veya xml’e yeni eklenen ürün bilgilerinin, tanımlayacağınız kurallara göre periyodik olarak yayınlanan platformlarda da güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Entegra Xml Export özelliği ile de dilediğiniz içerikte ve fiyat gruplarında xml linkleri oluşturabilir, bu linkleri bayilerinize verebilirsiniz. Entegra’da değişen ürün bilgileri, xml linkinizde de periyodik olarak değişecektir. Böylece bayilerinizin de ürünlerinizin güncel içeriklerine ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Online Sürekli Eğitimler

Haftanın 5 günü sürekli olarak tekrarlanan, en alt seviyeden en üst seviyeye kadar E-ticaret ve E-ihracata dair tüm konuları, uzmanlarından öğrenebileceğiniz eğitim programlarımız bulunmaktadır. Hem Entegra kullanım detayları hem de sektörel bilgilere erişebileceğiniz, tamamen ücretsiz ve online olarak sunduğumuz bu eğitimlere katılabilir, eksiklerinizi tamamlayabilir ve e-ticaretin doğrularını öğrenebilirsiniz.

Haftanın 7 Günü Destek

Entegra kullanımına dair, haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz destek danışmanlarımızdan, takıldığınız her noktada destek alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

API Web Servis

Entegra’nın halihazırda entegre olduğu platformlar dışında, açık api / web servislerimiz vasıtasıyla talebiniz doğrultusunda kendi özel uygulamalarınızı entegre edebilir ve sınırları aşabilirsiniz.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!