Blog

Pazaryerleri Muhasebe ve Hakediş Takibi Özelliği Tanıtım Webinarı

Entegra ile Pazaryerlerinde ki Hakedişlerinizi Takip Edin!20 Haziran 2021 Pazar saat 15:00'da Lansmanını gerçekleştireceğimiz webinarımıza eğer Entegra kullanıcısı iseniz aşağıda ki formdan başvurarak katılabilirsiniz. Sadece Entegra kullanıcılarının katı..


Entegra Aylık Geliştirmeler ve Yenilikler Tanıtım Webinarı (Haziran 2021)

Entegra da aylık olarak yapılan geliştirmeleri tanıttığımız Haziran 2021 tarihli webinarımızı aşağıdan izleyebilirsiniz. ..


Entegra Yenilikler(01.05.2021 & 01.062021)

PAZARYERLERİ İÇİN YAPILAN GELİŞTİRMELER VE YENİLİKLER     Trendyol için dönen hata mesajları işlem durumuna göre(ürün ekleme,ürün güncelleme,sadece adet fiyat güncelleme) 3 ayrı hata mesajına     Tüm platformlar için siparişlere platfo..


Entegra Mobil Uygulama Tanıtım Webinarı

Entegra Mobil uygulamasını kullanarak Entegra'yı telefonunuzundan yönetebilirsiniz. Ürünlerinizin stok, fiyat vb alanlarınızı yönetebileceğiniz gibi dilerseniz uygulama üzerinden yeni ürün dahi ekleyebilirsiniz. Siparişlerinizin raporlarını detaylı ve kol..


Entegra Yenilikler(01.04.2021 & 01.05.2021)

PAZARYERLERİ İÇİN YAPILAN GELİŞTİRMELER VE YENİLİKLER N11 siparişlerini kargo kampanya koduna göre gruplama sağlandı. Trendyol için ürün bazında iade ve sevkiyat adresi kullanımı eklendi. Trendyol listesine toplu teslimat şablon..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!