Blog

Pazaryerleri Hakediş ve Mutabakat Modülü (1500 TL)

Pazaryerleri Muhasebe ve Ödeme TakibiHepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor ve N11 üzerinde yapmış olduğunuz satışlarda pazaryeri komisyon kesintisi, kargo kesintisi, ceza kesintisi, mükerrer kargo kesintisi gibi, eksik ödeme kontrollerinin ve analizlerinin ..


(Tamamlandı) 19 Mart Büyük İzmir TEKDEV E-Ticaret Konferansı

Eticaret'in Devlerini bir araya getirerek tüm gün E-ticaret ve E-ihracat konuşacağımız etkinliğimize davetlisiniz.Tarih: 19 Mart 2022 Cumartesi Yer:  İzmir MMO (Makine Mühendisleri Odası) Tepekule Kongre Merkezi Not: Katılım için Kayıt zorunludur. Kon..


(Tamamlandı) 15 Ocak Büyük İstanbul TEKDEV E-Ticaret Konferansı

Etkinlik Tamamlanmıştır. Tüm katılımcılara ve etkinlik partnerlerine teşekkür ederiz.Eticaret'in Devlerini Bir Araya Getirdiğimiz ve Tüm gün E-ticaret Konuşacağımız Etkinliğimize DavetlisinizTarih: 15 Ocak 2022 Cumartesi Yer: Yıldız Teknik Üniversite..


Entegra Yenilikler(01.12.2021 & 01.02.2022)

PAZARYERLERİ İÇİN YAPILAN GELİŞTİRMELER VE YENİLİKLER Gittigidiyor online teslimat özelliği eklendi. Ptt avm barkod tipi ayarı eklendi. Joom siparişler de tl gelsin ayarı eklendi. Amazon otomatik kargo gönderim ayarı eklendi. Morhipo entegrasyon kodu..


Entegra Hızlı Esnaf Ön Başvuru Formu

Entegra Hızlı Esnaf Ön Başvuru Formunu doldurarak getir çarşı, trendyol go hızlı market, yemeksepeti mahalle, hepsi express gibi platformlardan da satışa yapmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Yükleniyor…..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!