Blog

Rekabet Analizi (4.750 TL)

Entegra Rekabet Analizi özelliği ile ürün fiyatlarınızın belirlediğiniz sınırlar aralığında, rakiplerinizin fiyatlarına göre otomatik olarak Entegra tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor ve Amazon’da kullan..


Pazaryerleri Hakediş ve Mutabakat Modülü (4.500 TL)

Pazaryerleri Muhasebe ve Ödeme TakibiHepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor ve N11 üzerinde yapmış olduğunuz satışlarda pazaryeri komisyon kesintisi, kargo kesintisi, ceza kesintisi, mükerrer kargo kesintisi gibi, eksik ödeme kontrollerinin ve analizlerinin ..


Kargo Entegrasyonları (4.500 TL)

Eticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi, kargo entegrasyonumuzu kullanarak tek tuşla ve topluca anlaşmanız olan kargo şubenize iletebilirsiniz. Kargo entegrasyonu sayesinde kargo şubesinde yapılan işlemler, Entegra tarafından ..


Davetlisiniz! 2 Aralık Büyük Kayseri TEKDEV E-ticaret ve E-ihracat Konferansı

Eticaret'in Devlerini bir araya getirerek tüm gün E-ticaret ve E-ihracat konuşacağımız etkinliğimize davetlisiniz. Tarih: 2 Aralık 2023 Cumartesi Yer: Kayseri Uygulama Oteli Not: Katılım için Kayıt zorunludur. Kontenjan Sınırlıdır. Etkinlik Ücretsizdir..


E-ticaret Pazaryerleri Kampanya Dönemine Hazırlık Webinarı

Kasım ayı E-ticaret Pazaryerlerinin Kampanya dönemini verimli geçirmeniz ve olası problemlere karşı önlemler alabilmeniz için tecrübelerimizi paylaşacağımız webinarımızı izleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.8 Kasım Saat 20:00 Youtube, Linkdn ve Fa..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!