Blog

Entegra Kampanya Dönemlerine Hazırlık ve Kampanyaya Stok Ayırma Özelliği Tanıtım Webinarı

Kampanyaya Stok Ayırma Özelliği:Kampanya dönemlerinde ürünlerinizin yok satma riskini ortadan kaldırmak için "Kampanyaya Stok Ayırma özelliğini" kullanarak belirleyeceğiniz ürünlerin hangi platformda maximum kaç adet satılabileceğini sınırlayabilirsi..


Entegra Aylık Geliştirmeler ve Yenilikler Tanıtım Webinarı (Eylül 2021)

Entegra da aylık olarak yapılan yeni özellikler ve geliştrmeleri tanıttığımız 25 Eylül 2021 Cumartesi 14:00 tarihli webinarımıza aşağıdan formu doldurarak katılabilirsiniz.4 Kasım Perşembe 14:00 Yükleniyor…..


Vodafone Herşey Yanımda Uygulaması Pazaryeri Entegrasyonu Hazır!

Entegra - Vodafone Pazaryeri Entegrasyonu Hazır! Vodafone, Entegra ile Pazar Yeri (Marketplace) Dünyası'na Geliyor! Entegra ile diğer platformlarda satış yapan siz değerli satıcılarımız, Vodafone Pazaryerinde mağazanızı açabilir, ürünlerinizi entegre ed..


Pazaryerleri Muhasebe ve Hakediş Takibi Özelliği Tanıtım Webinarı

Entegra ile Pazaryerlerinde ki Hakedişlerinizi Takip Edin!Konu ile ilgili Webinarımızı aşağıdan izleyebilirsiniz.  Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor ve N11 üzerinde yapmış olduğunuz satışlarda pazaryeri komisyon kesintisi, kargo kesintisi, ceza ke..


Entegra Yenilikler(01.09.2021 & 01.10.2021)

PAZARYERLERİ İÇİN YAPILAN GELİŞTİRMELER VE YENİLİKLER Vodafone mall pazaryeri entegrasyonu yapıldı.Vodafone mall siparişlerde otomatik paketleme ayarı eklendi.Çiçeksepetine menüsüne toplu olarak 'adet fiyat güncellenmesin ekle/kaldır' eklendi..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!