Bolt Kargo Entegrasyonu Tamamlandı

Bolt Kargo Entegrasyonu Tamamlandı

Bolt Kargo Tanıtım Bilgileri Aşağıdaki gibidir. 

Bolt Kargo 2020 yılının Mart ayında; her an ulaşılabilir, teslim zamanlamaları kesin ve her paket için gerçek bedel üzerinden sigortalama ile "Bütüncül Hizmet" felsefesini benimseyerek kurulmuştur.

1. Müşteri Hizmetleri ve Ulaşılabilirlik

Bir kargo firması için en önemli noktanın ulaşılabilirlik olduğunu biliyoruz ve her zaman ulaşabilmenizi sağlıyoruz. 0850 480 03 05 numaralı hattımızdan telefonla yada whatsapp ile ulaştığınızda karşınızdaki Müşteri Temsilciniz ile sorununuza hemen çözüm buluyoruz.

Paketinizi Bolt Kargo aldıktan sonra Alıcınız ile ilgili tüm süreci Müşteri Temsilcilerimiz ile biz yönetiyoruz.

2. %100 Teslimat Garantisi

2a - Bolt Kargo olarak yarattığımız B-Kod sistemimizle Alıcılarınızın adreslerinin Yapay Zeka altyapımız ve ekibimizce doğrulanması sayesinde adres bulunamadı sorunu yaşanmamasını sağlıyoruz.

2b – Kargonuz yola çıktığında Alıcınıza Tahmini Varış Zamanı ile ilgili olarak 60 dakikalık aralık bildiren sms gönderiyoruz. Örneğin : “ Bolt Kargo tarafından kargonuz 13.42 – 14.42 arası teslim edilecektir.

2c – Sadece Bolt Kargo’nun gerçekleştirebildiği Adres Değişikliği sayesinde Alıcı talep ettiğinde yeni bir adrese teslimat isteyebilir. Bunun için ek ücret talep etmeden gerçekleştiriyoruz.

2d – Alıcınızın belli bir süre boyunca adresinde bulunamayacağı bir durum oluştuğunda , kargonuzu depomuzda Park alanına çekip , Alıcınızın istediği tarihte kendisine teslimat sağlıyoruz. Park hizmetimiz için ek ücret talep etmiyoruz. Ayrıca bu sayede diğer kargo firmalarında olan adreste bulunamadı ,kargo size geri döndü ekstra maliyetlerine katlanmıyorsunuz. Kargo maliyetiniz sabit kalıyor.

2e – Tüm sms’lerimize ve telefon çağrılarımıza rağmen ulaşamadığımız Alıcı olduğunda adresine gidilip , espertomuz oradayken Alıcınıza paketiniz Teslim Edilemedi sms’i gönderiyoruz. Bu sms üzerine Alıcı dönüş yaparsa %100 Teslimat Garantimiz sayesinde yeniden programlama yapıyoruz.

3. Paketleme Maliyetlerinizi Ortadan Kaldırıyoruz

Kargo maliyetlerinizin büyük bir bölümünü oluşturan koli , koli içi köpükler , balonlu ambalaj rulosu ve en önemlisi paketleme işçilik zamanınızı ortadan kaldırıyoruz.

Alıcınıza mağazanızdan teslim ettiğiniz şekilde teslimat sağlayarak Mağazadan Alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Bolt Kargo plastik atık azaltma sayesinde çevreye katkı yapan bir kargo firması olmaktan gurur duyuyor.

4. İstanbul

E-Ticaret ortalamasında % 70 ile en önde olan İstanbul’daki alıcılar bu sektörün tüm oyuncuları için en önemli kitledir. Rekabetin de en yoğun olduğu il olan İstanbul’da tercih edilme Müşteri Memnuniyeti’ni yüksek tutma ile sağlanabilir. Müşteri Memnuniyeti ise ancak doğru ve düzgün teslimat ile sağlanabilmektedir.

Bolt Kargo için İstanbul’un tüm ilçeleri , bu ilçelere bağlı köyler ve uydu bölgelerdeki siteler birdir. Tüm bu noktalara Ertesi Gün teslimat yapmaktayız.

Ayrıca diğer kargo firmaları gibi uzak bölge , ekstra ücret , her gün uğranmayan bölge gibi uygulamalarımız yoktur.

5. Hizmet Kalitesi Politikamız

Bolt Kargo’nun yüksek hizmet kalitesinin arkasında tüm operasyonun ve ekibin kendine ait olması yatmaktadır.

Diğer kargo firmalarında olan taşeron , bayilik , acenta gibi Müşteri Memnuniyeti’ni gözetmeyen yapılar sektöre zarar vermektedir. Türkiye’de sadece Bolt Kargo’da tüm ekip ve araçlar kendine aittir. Bu sayede araç parkı kalitesi en yüksekte tutulmaktadır.

Tüm araçların ve ekibin firmamıza ait olması sayesinde uluslararası sigorta devi Alman Allianz Sigorta tarafından taşıdığımız tüm ürünler fatura tutarı üzerinden sigortalanmakdır*. Türkiye’de sadece Bolt Kargo’da olan bir ayrıcalıktır.

(* Cep telefonu , işlenmiş altın , elektronik DAHİL )

6. Dürüst ve Sabit Fiyat

Bolt Kargo’nun dürüst ve sabit fiyatı sayesinde maliyetlerinizi hesaplarken yanılmazsınız , kötü süprizlerle karşılaşmazsınız.

Bolt Kargo İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyatı uygulamaktadır.

Bolt Kargo 20 Kg’a kadar tüm gönderilere aynı fiyatı uygulamaktadır.

Bolt Kargo Aliianz Sigorta dahil fiyat uygulamaktadır.

Bolt Kargo SMS dahil fiyat uygulamaktadır.

Ayrıca müşteri memnuniyetinin en önemli noktası olan Alıcıdan iade alınması konusunda Bolt Kargo farkını ortaya koymaktadır. İadenizi Alıcının adresinden alıp size ÜCRETSİZ getirmektedir.

Bu hem Alıcı’nın iadeyi sağlam teslim etmesini garanti altına alır , hem de sizin ürünü tekrar satışa sunabileceğiniz kalitede geri almanızı sağlar.


Alıntıdır. Kaynak: Bolt Kargo