Getir Entegrasyonu

Getir Çarşı mağazanızın Stok, Fiyat ve Siparişleri Tek Panelde!

Getir Entegrasyonu
Getir Entegrasyonu

Getir Entegrasyonu

Entegra Hızlı Esnaf Entegrasyonu ile Getir Çarşı, Trendyol Go / Hızlı Market platformlarında da ürünlerinizin satışını gerçekleştirerek yeni bir kanaldan daha satış yaparak cirolarınızı artırabilirsiniz.


Entegra Hızlı Esnaf Entegrasyonları ile Pazaryerleri ve kendi e-ticaret sitenizde satış yaptığınız gibi, şubelerinizin / depolarınızın bulunduğu bölgenizde de ürünlerinizi Entegra üzerinde Getir Çarşı, Trendyol Go / Hızlı Market platformlarında da depo / şube bazlı stok ve fiyatlarını güncel tutarak gelen siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.


Entegra Hızlı Esnaf Entegrasyonları ile ilgili Getir Çarşı, Trendyol Go / Hızlı Market platformlarından gelecek siparişler otomatik onaylanarak Entegra'ya anlık olarak işlenir ve diğer satış yapmış olduğunuz tüm platformlarda da (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Ptt AVM, Flo, Boyner, Teknosa, Beymen, idefix, Alışgidiş, KoçZer Zergo, Vodafone, N11Pro, Pazarama, Turkcell Pasaj, Koçtaş, Lc Waikiki, ToptanTR, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Kintshop) ilgili ilanlarınızın stokları eş zamanlı olarak güncellenir.


Entegra Getir Çarşı Entegrasyonu ile kullanmış olduğunuz bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) stok ve sipariş entegrasyonunuz çift taraflı olarak muhasebe programınız ile de entegre çalışabilmektedir.


Getir Çarşı ile satış yaptıktan sonra siparişlerinizi ister Getir Kuryesi ile ister var ise kendi kuryeniz ile teslim edebilirsiniz.


Getir Çarşı ile sadece gıda ve hızlı market ürünleri değil, kurye ile taşınabilecek tüm ürünlerinizin satışı sağlanabilmektedir. Siz de "Hızlı Esnaf" olmak istiyorsanız Hızlı Esnaf Ön Başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz. Form için tıklayın.


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!