Gittigidiyor Komisyon Oranları Duyurusu

Gittigidiyor Komisyon Oranları Duyurusu


Gittigidiyor.com komisyon oranları güncelleme duyurusu aşağıdaki gibidir


Değerli iş ortağımız,

GittiGidiyor, kuruluşunun 20. yılında, mağaza sahiplerinin kazançlarını artırmak amacıyla birçok kategorinin komisyon oranını düşürüyor. 1 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe girecek ve birçok kategoride geçerli olacak yeni komisyon oranlarına buradan buradan) ulaşabilirsiniz.

Komisyon oranı değiştirilen kategorilerde aktif listelemesi devam eden ürünlerinizin fiyatları, net kazancınız sabit olacak şekilde GittiGidiyor tarafından bir kereye mahsus olmak üzere güncellenecektir.

GittiGidiyor tarafından 1 Nisan 2021 tarihinde yapılacak otomatik fiyat güncellemesi, rakiplerinize göre size fiyat avantajı sağlayacaktır. Bu avantajı kaybetmemek için yönetim panelinizde (Entegrasyon firma paneli) GittiGidiyor’daki ürünlerinizi güncellerken, komisyon indirimi sonrası değişen ürün fiyatlarını dikkate almanızı rica ederiz. Ürünlerinizi toplu olarak güncellerken, fiyatları veya belirlediğiniz otomatik fiyat artış oranlarını da toplu olarak güncellemeniz, GittiGidiyor’un komisyon indirimi ile size sağladığı fiyat avantajını kaybetmenize neden olabilir.