İdefix Entegrasyonu

Entegra idefix.com Api Entegrasyonu ile Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

İdefix Entegrasyonu
İdefix Entegrasyonu

İdefix Entegrasyonu

Entegra idefix.com entegrasyonu ile idefix.com mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

idefix.com mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) idefix.com üzerinden gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir.

Talebiniz doğrultusunda, platformunda bu özelliği sağlaması kaydıyla kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firmanız ile (Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, UPS, HepsiJET, Sendeo, Aras Kurye, Asil Kargo, Cainiao, KargoTürk, Bolt ) entegrasyon yapılarak gönderi kodlarınız kargo entegrasyonlarımız ile Entegra tarafından kaydedilir, bu kod siparişin geldiği platforma otomatik olarak geri beslenir.

Entegra- idefix.com entegrasyonu ile idefix.com’daki mağazanıza ürünlerinizin girişini toplu ve kolayca yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.


Henüz idefix.com da mağazanız yoksa hemen buraya tıklayarak mağaza başvurusunda bulunabilirsiniz.


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!