Joom.com Konferans Duyurusu

Joom.com Konferans Duyurusu

TR

Joom In: Joom 2020 yılı sonuçlarını açıklamak ve yeni bir ticari faaliyet duyurmak için bir konferans düzenleyecek

Joom, başarılarını ve geleceğe dair projelerini paylaşmak için 26 Mart'ta satıcılara yönelik bir online konferans düzenleyecek. Etkinlikte dokuz dile çevrilecek ve tüm dünyaya YouTube ile yayınlanacak.

"Joom In" sadece iyi bir gelenek değil aynı zamanda şirket hakkındaki son haberleri alabilmek için de en iyi fırsat olan bir yıllık konferans. Bu yıl, Joom'un üst düzey yöneticileri, Joom'un bir şirket olarak karşı karşıya geldiği en zorlu sınavda (COVID-19'dan dolayı yaşanan kriz) buldukları çok sayıdaki fırsat ve şirketin iddialı girişimleri hakkında bolca konuşacaklar.

Zorlu küresel ekonomik şartlara rağmen, 2020 yılı, Joom Group için büyüme yılı oldu. Şirket, en güvenilir sınırlar arası pazaryeri olma ve sosyal e-ticareti yeni bir seviyeye taşıma stratejisini uygulamak için sıkı çalıştı. Konferansta, Joom ekibi bilgi birikimini paylaşacak ve Uygulama'daki başlıca güncellemeler ve promosyon çözümlerindeki iyileştirmelerin yanı sıra, Joom Logistics'in atılımını ve satıcılar için 2021'deki fırsatları da her yönüyle sizlere açıklayacak.

Etkinliğe katılmak için, lütfen buradan kaydolun (kayıt gereklidir) : http://joomin2021.com/

Joom In Konferansı

Yayın anındaki bölgenize göre, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Korece, Japonca, Türkçe ve Rusça dillerine çeviri olacaktır.

Tarih: 26 Mart

Saat: 12:00 TR 

Kayıt Linki: http://joomin2021.com/