Entegra Mobil Depo Otomasyonu (10.000 TL)

Entegra Mobil Depo Otomasyonu (10.000 TL)

E-ticaretten satış yapan firmaların en sık yaşadığı problemlerden biri olan iadeler, aynı zamanda e-ticarette en çok can sıkan ve e-ticaret satıcılarının zarar etmesini sağlayan konuların başında gelmektedir.

Özellikle pazaryerlerinden gelen siparişlerinizin deponuzdan eksik veya yanlış bir ürün ile çıkması; alıcıdan kötü yorum almanızı, satışı yaptığınız platformda ki mağaza puanınızın düşmesini, paketin geri dönmesi ile fazladan kargo bedeli ödemenizi ve platformların cezalarıyla karşı karşıya kalmanızı sağlamaktadır. Bu hataların devam etmesi hem zarar etmenize hem de mağazalarınızın kapatılmasına sebep olacaktır.

Gün içinde bir çok sipariş alan ve bu siparişlerin paketlemesinde görevli e-ticaret depo çalışanları, yoğun tempo içerisinde mutlaka hata yapabilmektedir. Örnek verecek olursak, genellikle sipariş içerisinde bulunan ürünler bir adetten oluşmaktadır. Fakat aynı üründen nadiren iki ya da 3 adet alan bir alıcılar da olmaktadır. İnsan beyni devamlı bir adet olarak gelen siparişe alıştığı için adetin değişmesi dikkat çekmemektedir. Gün içinde ki paketleme ve sipariş yetiştirme telaşı da hataya sebebiyet vermektedir. Bu örnekleri yanlış numara, yanlış renk gönderimleri vb. şekilde çoğaltabiliriz. 

Her e-ticaret satıcısının başına sıklıkla gelen bu insan hatasından kaynaklanan problemleri artık Entegra Mobil Depo Otomasyonu ile yaşamayacaksınız.  

Entegra Mobil Depo Otomasyonu ile Entegra'da toplanan tüm siparişlerinizin içerisinde bulunan ürünlerin kolayca doğrulanarak çıkış yapılabilmesi sağlanmaktadır. İster Cep telefonunuzu (Ios veya Android) ya da var ise el terminalizi kullanarak hızlı bir şekilde tüm siparişlerinizi / sipariş içerisinde barınan ürünleri tüm detaylarıyla sadece kameradan barkod okutarak sıfır hata ile gönderebilirsiniz. Üstelik ilk etapta pahalı el terminallerine ihtiyaç duymayacaksınız. Cep telefonunuza indireceğiniz Entegra uygulaması, telefonunuzun El terminali işlevi görmesini sağlayacak.

Entegra Mobil Depo Otomasyonu ile doğrulanarak hazırlanan siparişleri Entegra ara yüzlerinden dilediğinizde filtreleyebilir ve eksik bildirilen veya hazırlanamayan (doğrulanmamış) siparişleriniz var ise bu siparişlerinizi tek tuşla tespit edebilirsiniz.

Artık Deponuza da Entegreyiz!

Entegra Mobil Depo Otomasyonu'nun uygulamalı olarak nasıl çalıştığını, hemen videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.