Yıl Sonu Muhasebe Geçiş / Devir İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Yıl Sonu Muhasebe Geçiş / Devir İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Yıl Sonu Muhasebe Geçiş / Devir İşlemleri Hakkında Bilgilendirme;

Muhasebe programı entegrasyonu kullanan müşterilerimiz; eğer muhasebe programlarında yıl / devir işlemi yapacaklarsa entegrasyonun aksamaması için Entegra’da da 2021-2022 yıl / veritabanı ayarlarını yapmaları gerekmektedir.

Bu yıl sonu işlemini, basit bir şekilde sizlerin yapabilmesi için örnek videolar hazırladık. Yeni yıldan itibaren her yıl olduğu gibi ortalama bir hafta süresince bu işlem için yüzlerce müşterimiz aynı anda destek hattımızı arayacaktır. Bu yoğunluğu yaratmamak adına işlemleri ilgili video’dan izleyerek 1 kaç dk içinde kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Videoları izleyerek işlemleri yapamamanız ya da bu konu ile ilgili herhangi bir sorun oluşması durumunda www.entegrabilisim.com sitemizde sağ alt kısımda bulunan Canlı destek kısmından, haftanın 7 günü 9:00-24:00 arası yardım alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili destek SADECE web sitemiz üzerinden talep sırasına göre canlı olarak verilecektir. Telefon ile destek verdiğimiz santralimizden, hatlarda uzun kuyruklar oluşmaması ve diğer işlemlerde yardım almak isteyen müşterilerimizin ulaşım sorunu yaşamaması için bu konu ile ilgili destek verilmeyecektir yine sitemizde ki canlı destek kısmına yönlendirilecektir.

*Aşağıdaki muhasebe programlarından birini kullanıyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

(NebimV3-PARAŞÜT-BİZİMHESAP-WEB TİCARİ-UYUMSOFT-KORGÜN)

Entegra ile Muhasebe Entegrasyonlarını kullanıyorsanız ve yıl sonu devir işlemlerini yapacaksanız (Muhasebe Programınızdan hizmet aldığınız bayiniz ile) Bu videoyu ve aşağıda bulunanan kullanmış olduğunuz muhasebe programı adının yanında ki videoyu sırayla izleyerek devir işlemlerinizi kendiniz veya bayiniz ile birlikte sağlayabilirsiniz. 

Logo Go veya Tiger kullanıyorsanız: https://youtu.be/-76fdXshM-w

Akınsoft Wolwox kullanıyorsanız: https://youtu.be/c0NqspV9SUI

Mikro V16 / Jump / Fly kullanıyorsanız: https://youtu.be/bKBbuLLGbWo

Mikro V15 kullanıyorsanız: https://youtu.be/Hr4ILnxsLUc

Mikro V14 kullanıyorsanız: https://youtu.be/nSKTK8UVbXo

Netsis kullanıyorsanız: https://youtu.be/75tqogAWvBI

Dia Kullanıyorsanız: https://youtu.be/Fwycn-UQwlU

Nebim Winner kullanıyorsanız: https://youtu.be/LexHqk0G4WM

Vega kullanıyorsanız: https://youtu.be/_bTkLrUx26w

Nethesap kullanıyorsanız: https://youtu.be/8baOorwceSE

Netsim kullanıyorsanız: https://youtu.be/Z7XVgrCbrvA