Diğer Kategorisinde Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Diğer Kategorisinde Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Soru: xml ile ilgili bilgi istemekteyim. yazılımcımız ile yaşadığımız sorun sebebi ile sitemizden güncel xml alamamaktayız. Konu hakkında ne yapılabilir hakkında görüşmek isteriz. Sorulma Tarihi: 01.02.2017 15:42


Entegra Bilişim Cevabı: Merhaba, Entegra üzerinden esnek bir şekilde hem xml ler herhangi bir sınırlama olmaksızın içeri alınabilir. Hem de isteilen kategori, marka veya tedarikçinin ürünleri istenilen formatta dışarı verilebilmektedir.


Soru: Merhaba Paket 2'yi aldığımızada kendi Wordpress sayfamızda kullanabilir miyiz? Sorulma Tarihi: 21.11.2016 11:30


Entegra Bilişim Cevabı: Paket 2 ile Entegra mevcut bir eticaret sitenize xml veya api ile entegre olabilmektedir. Eğer Tsoft, Projesoft, Ideasoft, Ticimax, Shopphp, Opencart alt yapılı bir eticaret sisteminiz var ise anlık olarak api ile, Diğer alt yapılarda bir eticaret sisteminiz var ise xml ile periyodik olarak ürün güncelleme yaptırıyoruz. Wordpress te de yine Entegra ürün havuzunda bulunan ürünleri örneğin 10 dakikada bir xml export ederek otomatik bir şekiilde sitenize gönderebilir. Anlık olarak ise n11 gittigidiyor hepsiburada sanalpazar eptt ve akakçe pazaryerlerinde güncelleyebiliriz. Ya da Wordpress sitenizeden Entegra'ya bir xml çıktısı verebilirseniz bu xml i her 10 dakikada bir Entegra'ya çekebilir ve değişiklikleri tüm diğer satış plaformlarına anlık olarak gönderebiliriz.