Bizim Hesap Sipariş Entegrasyonu

Bizim Hesap Muhasebe / Erp Programınıza Entegra ile entegre olarak, Tüm e-ticaret ve pazaryeri platformlarınızda ki siparişlerinizi tek panelden yönetin!

Bizim Hesap Sipariş Entegrasyonu
Bizim Hesap Sipariş Entegrasyonu

Bizim Hesap Sipariş Entegrasyonu

Entegra - Bizim Hesap entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Eticaret siteniz ve Pazaryerlerindeki mağazalarınız entegre olur.

Bizim Hesap muhasebe programınıza periyodik olarak tüm pazaryeri mağazalarınız (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Flo, Ptt AVM, Boyner, idefix, Beymen, Teknosa, N11Pro, KoçZer Zergo, Alışgidiş, Vodafone, Turkcell Pasaj, Pazarama, Koçtaş, Lc Waikiki, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Zebramo, Kintshop) ve e-ticaret sitenizden (Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento) gelen siparişler otomatik yansır.
E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza cari kart açılarak işlenir. Böylece muhasebe programınıza Entegra tarafından işlenen siparişleri topluca faturalandırabilirsiniz. 


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!