Opencart Entegrasyonu

OpenCart Entegrasyonu ile tüm pazaryeri mağazalarınız, muhasebe programınız ve sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Opencart Entegrasyonu
Opencart Entegrasyonu

Opencart Entegrasyonu

  • Entegra OpenCart entegrasyonu ile OpenCart'ta ki ürünleriniz Entegra'dan yönetilerek (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Ptt AVM, Flo, Boyner, Teknosa, Beymen, idefix, Alışgidiş, KoçZer Zergo, Vodafone, N11Pro, Pazarama, Turkcell Pasaj, Koçtaş, Lc Waikiki, ToptanTR, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Kintshop) mağazalarınızda otomatik olarak yayınlanır.
  • OpenCart siteniz dahil tüm pazaryerlerinden gelen siparişleriniz tek tuş ile faturalandırılır. Sistem Opencartın tüm versiyonları ile uyumludur. (1.5, 2 ve 3)
  • Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) herhangi bir platformdan sipariş geldiğinde otomatik olarak cari ve siparişler Entegra tarafından muhasebe programınıza işlenir ve stoklarınızda muhasebe programınız baz alınarak tüm platformlara anlık olarak senkronize edilir.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!