Bilsoft Api Entegrasyonu

Entegra Bilsoft Api Entegrasyonu ile Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Bilsoft Api Entegrasyonu
Bilsoft Api Entegrasyonu

Bilsoft Api Entegrasyonu

Entegra - Bilsoft Api entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Çözüm ortağımız Bilsoft, Entegra Api lerini kullanarak Entegra ile entegrasyon sağlar.

Böylece Bilsoft muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Entegra'ya Bilsoft tarafından aktarılarak ürünlerinizde ki stok ve fiyatlarda ki değişiklikleri tüm pazaryeri mağazalarınıza (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Ptt AVM, Flo, Boyner, Teknosa, Beymen, idefix, Alışgidiş, KoçZer Zergo, Vodafone, N11Pro, Pazarama, Turkcell Pasaj, Koçtaş, Lc Waikiki, ToptanTR, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Kintshop) ve e-ticaret sitenize (Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento) otomatik yansır.

E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak Entegra'ya düşer. Bilsoft Entegra'dan bu siparişleri Entegra Api vasıtasıyla Bilsoft muhasebe programınıza işler.

Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler varyantları / seçenekleri ile beraber Entegra'ya gelir. Entegra üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!