Opak Api Entegrasyonu

Entegra Opak Api Entegrasyonu ile Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Opak Api Entegrasyonu
Opak Api Entegrasyonu

Opak Api Entegrasyonu

Entegra - Opak Api entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Çözüm ortağımız Opak , Entegra Api lerini kullanarak Entegra ile entegrasyon sağlar.

Böylece Opak muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Entegra'ya Opak tarafından aktarılarak ürünlerinizde ki stok ve fiyatlarda ki değişiklikleri tüm pazaryeri mağazalarınıza (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Flo, Ptt AVM, Boyner, idefix, Beymen, Teknosa, N11Pro, KoçZer Zergo, Alışgidiş, Vodafone, Turkcell Pasaj, Pazarama, Koçtaş, Lc Waikiki, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Zebramo, Kintshop) ve e-ticaret sitenize (Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento) otomatik yansır.

E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak Entegra'ya düşer. Opak Entegra'dan bu siparişleri Entegra Api vasıtasıyla Opak muhasebe programınıza işler.

Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler varyantları / seçenekleri ile beraber Entegra'ya gelir. Entegra üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!