Bym Api Entegrasyonu

Entegra Bym Api Entegrasyonu ile Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Bym Api Entegrasyonu
Bym Api Entegrasyonu

Bym Api Entegrasyonu

Entegra - Bym Api entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Çözüm ortağımız Bym , Entegra Api lerini kullanarak Entegra ile entegrasyon sağlar.

Böylece Bym muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Entegra'ya Bym tarafından aktarılarak ürünlerinizde ki stok ve fiyatlarda ki değişiklikleri tüm pazaryeri mağazalarınıza (Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Akakçe, Amazon, Modanisa, Flo, Ptt AVM, Boyner, idefix, Beymen, Teknosa, N11Pro, KoçZer Zergo, Alışgidiş, Vodafone, Turkcell Pasaj, Pazarama, Koçtaş, Lc Waikiki, Decoverse, Farmazon, Novadan, Farmaborsa, Azall, Zebramo, Kintshop) ve e-ticaret sitenize (Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento) otomatik yansır.

E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak Entegra'ya düşer. Bym Entegra'dan bu siparişleri Entegra Api vasıtasıyla Bym muhasebe programınıza işler.

Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler varyantları / seçenekleri ile beraber Entegra'ya gelir. Entegra üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!