E-ticaret ve Pazaryerlerinde Stok Takibinin Yolu

''Gözden kaçan en ufak bir şey, şirketiniz için pahalıya mal olabilir.''


E-Ticaret sektöründe önemli konulardan biriside stok yönetimidir. Ürünlerinizi ne kadar çok yerde satışa sunarsanız buna bağlı olarak stoklarınızı takip etmekte bir hayli zorlaşır. Hele ki kritik stokta olan yani stoğu bitmeye yakın ürünler eminiz ki depocunuzun korkulu rüyası olmuştur. Örneğin mesai saatleri dışında Hepsiburada Mağazanızdan gelen siparişten N11, Gittigidiyor Mağazanızının haberiniz olmaz ve yok satma durumuyla karşılaşarak mağaza puanlarınız ve mağaza itibarınız zedelenebilir. N11, Gittigidiyor Entegrasyonu ile İşte Tam bu noktada Entegra devreye girmektedir.


Günümüzde stok takibi gibi, firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sistemler mevcuttur. Bunlar genellikle Muhasebe Programı adı altında, içeriğine ihtiyaçlarınıza göre çeşitli modüller ekleyerek zenginleştirebileceğiniz programlardır. Stoklarınızı bu programlara girerek yaptığınız satışları, kasa girdi-çıktılarını, personel-mağaza masraflarınızı çok rahat takip edebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonları hakkında bilgi için tıklayınız!


E-ticaret sisteminizde ürünlerinizi kendi siteniz dahil diğer tüm platformlara aktarmak, buralarda stoklarınızı, fiyatları, siparişleri takip etmek platform sayısına bağlı olarak sizi çileden çıkarabilir. İşte bu noktada Entegra olarak kısaca yaptığımız iş; Kendi siteniz, satış platformları ve muhasebe programınızı bir araya getirmektir. Entegra sayesinde stoklarınızı, fiyatlarınızı,siparişlerinizi sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Alanında uzman yazılımcılarımız, teknik ekibimiz ve bizimle beraber çözümlerimize destek olan tüm personellerimiz ile sizlere hizmet etmeye HAZIRIZ!
Destek bilgilerimiz tam burda!

Canlı Demo İmkanı Entegrasyon Çözümlerimizi Canlı Denemek İçin Hemen Arayın! Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 733 91 52
HEMEN ARAYIN >

Detaylı Bilgi İçin Arayın