Trendyol.de Avrupa Entegrasyonu

Entegra Trendyol.de Avrupa E-ihracat Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Trendyol.de Avrupa Entegrasyonu
Trendyol.de Avrupa Entegrasyonu

Trendyol.de Avrupa Entegrasyonu

Entegra - Trendyol Trendyol.de Avrupa Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Entegra Trendyol.de Avrupa entegrasyonu ile Trendyol.de mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Trendyol.de Avrupa mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) Trendyol.de Avrupa'dan gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir. Faturalar tek tuşla kesilebilir.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!