Trendyol Azerbaycan Entegrasyonu

Entegra Trendyol Azerbaycan E-ihracat Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Trendyol Azerbaycan Entegrasyonu
Trendyol Azerbaycan Entegrasyonu

Trendyol Azerbaycan Entegrasyonu

Entegra - Trendyol Azerbaycan Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Entegra Trendyol Azerbaycan entegrasyonu ile Trendyol Azerbaycan mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Trendyol Azerbaycan mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) Trendyol Azerbaycan'dan gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir. Bu siparişler %0 Kdv ile Mikro İhracat kapsamında işlenmektedir. Faturalarda da kdv oranı %0 görünmektedir.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!