Wish Entegrasyonu

Entegra Wish Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Wish Entegrasyonu
Wish Entegrasyonu

Wish Entegrasyonu

Entegra - Wish Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Ticimax, Ideasoft, Opencart, Prestashop , T-Soft, Magento, Platinmarket, Proticaret, Projesoft, Kobimaster, RGS Yazılım, EticaretSoft, Hipotenüs, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, WooCommerce, Nirvana Eticaret ve daha bir çok altyapıdaki ürünlerinizi Wish'de listeleyebilir ve yurtdışına satışa başlayabilirsiniz.

Entegra Wish entegrasyonu ile Wish mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Wish mağazanız ile Ticimax, Ideasoft, Opencart, Prestashop , T-Soft, Magento, Platinmarket, Proticaret, Projesoft, Kobimaster, RGS Yazılım, EticaretSoft, Hipotenüs, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, WooCommerce, Nirvana Eticaret ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Paraşüt, Link, Web Ticari, Microsoft Dynamics Ax , Dia, Vega, Nebim, Uyumsoft, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Nethesap, SAP, Canias, Korgün) Wish'den gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir.

Wish'de hemen mağaza açmak için tıklayınız

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!