Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri Entegrasyonu

Entegra Trendyol Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri E-ihracat Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri Entegrasyonu
Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri Entegrasyonu

Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri Entegrasyonu

Entegra - Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Entegra Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri entegrasyonu ile Trendyol BAE mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) Trendyol Birleşik Arap Emirlikleri'nden gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir. Bu siparişler %0 Kdv ile Mikro İhracat kapsamında işlenmektedir. Faturalarda da kdv oranı %0 görünmektedir.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!