Ürün Özellikleri Menüsü

Aliexpress Entegrasyon

Entegra ile Ali express Entegrasyonu Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Aliexpress Api Entegrasyonları

Aliexpress Entegrasyon Programı

Aliexpress Türkiye Api Entegrasyonu İçin Bize Ulaşın!

  • Entegra Aliexpress Api Entegrasyonu Nasıl Yapılır? Aliexpress.com.tr de nasıl mağaza açabilirsiniz? Aliexpress pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.
  • Opencart, Tsoft, İdeasoft, Ticimax ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.
  • Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Akınsoft, Logo, Mikro, Eta, Nebim, Vega, Netsis, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Erp, Stok, Nebim winner, Nebim V3, Mikro V15, Eta Sql V8, Logo Go3, Logo Tiger3, Logo Go Plus, Akınsoft Wolvox 7, Akınsoft Wolvox 8, Netsis3, Link Yeni Nesil, Link Güneş Sistemi, Microsoft Dynamics Ax, Web Ticari) Otomatik olarak cari ve siparişler Entegra tarafından işlenir.
  • Bir platformdan sipariş geldiği anda diğer platformlardan otomatik stok düşme özelliği
  • Bir ürünü farklı başlıklarla birden fazla yayınlayabilme özelliği
  • Ürünlerinize uyguladığınız bir değişikliğin aynı anda pazar yerlerine yansıması
  • Faturanıza özel tasarım ile tüm siparişleri toplu faturalandırabilme imkanı

10 maddede AliExpress’te mağaza açmanın faydaları:

 

1- Mağaza açmak ücretsiz. Komisyon oranı sektör ortalamasının altında; kategoriye bağlı olarak %5 - 8 arasında değişiyor.

2- Kayıt için standart basit şirket evraklarınızı online olarak yüklemeniz yeterli. 2 iş günü içinde paneliniz açılıyor.

3- 200’den fazla ülke ve bölgede 150 milyon müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Başta Rusya, Avrupa, Ortadoğu ve Amerika olmak üzere bir çok pazara tek bir panelden hızla erişebiliyorsunuz.

4- Siparişleri kapınızdan teslim alıyor, gümrük ve lojistik işlemlerini hızla ve sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Rusya’ya 7-10 günde teslimat yapıyoruz.

5- Ürünleriniz mikro ihracat kapsamında ülkeden çıktığı için size sağlayacağımız ETGB belgesi sayesinde KDV muafiyetinden faydalanabiliyor, Türkiye’de ödediğiniz KDV’yi mahsup edebiliyorsunuz.

6- 18 dilde otomatik tercüme desteği veriyoruz, bu sayede hem ürünlerinizi yerel dillerde listeliyor, hem de müşterileriniz ile her dilde iletişim kurabiliyorsunuz.

7- 38 farklı para birimi ve ödeme yöntemi ile sizin adınıza tahsilat yapıyoruz, parayı hesabınıza ABD doları cinsinden yatırıyoruz. Tüm risk yönetimi AliExpress tarafından yapılıyor, fraud riskiniz yok.

8- Mağaza açılışından sonra başarılı olmanız için sürekli eğitim imkanları sağlıyoruz, tecrübeli satış danışmanlarımız ile 7/24 destek veriyoruz.

9- Dünyanın en büyük e-ticaret kampanyası olan 11.11 Global Alışveriş Festivali’ne katılma, ürünlerinizi sergileme ve satış yapma imkanı sağlıyoruz.

10- Müşteri keyfi iade yapması durumunda lojistik masrafına kendi katlanmak durumunda, bu sebeple iade oranları oldukça düşük.

 

Ücretsiz Mağazanızı hemen açmak için: https://login.aliexpress.com/join/seller/unifiedJoin.htm?_regbizsource=TREntegra

 

Daha fazla bilgi almak için:

·         Arayın: 0850 955 24 80

·         Mail atın: aeturkey@aliexpress.com

·         Canlı Destek: https://alimebot.aliexpress.com/intl/index.htm?from=bDwsuGTaQW

·         Eğitim için ziyaret edin: AliExpress University https://www.aliexpressuniversity.com/

·         Dingtalk uygulamasını indirin ve Türkiye satıcıları grubuna katılın:

İndirmek için https://www.dingtalk.com/static/en/download

Satıcı grubu https://qr.dingtalk.com/action/joingroup?code=v1,k1,jjgcsmWziXzdwuOb6pmUO+r8ALthytScl6LPd2MjtX0=&_dt_no_comment=1&origin=11

(Dingtalk Alibaba Grubunun iletişim uygulamasıdır. AppStore veya Google Play’den ücretsiz indirin ve kaydolun, AliExpress ile ilgili gelişmeleri ve duyuruları takip edin, diğer satıcılar ile tanışıp görüş alışverişinde bulunun. Kayıt olurken sıkıntı yaşarsanız 0850 955 24 80 no’lu satıcı destek hattımızı arayın, destek olalım.

 

Bir an önce ürünlerinizi yükleyip e-ihracata başlamanız için bir çok eğitim hazırladık. Tüm sınıf içi eğitimleri ve webinar’ları izlemek için: https://www.aliexpressuniversity.com/

Yeni yüklenen videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

 

Aşağıdaki 5 eğitimi izleyerek siz de AliExpress ile E-İhracat’a başlayabilir, ürünlerinizi yurtdışındaki müşteriler ile buluşturabilirsiniz:

 

1- Alibaba Group ve AliExpress Türkiye stratejileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için: https://aliexpressuniversity.com/itu-macka-isletme-fakultesinde-bulusalim.php

 

2- Rekabet analizi yapmak, en çok satılan ürünleri ve aranan kelimeleri bulmak için: https://aliexpressuniversity.com/w06-siz-satici-olsaniz-ne-satardiniz.php

 

3- Ürünlerinizi yüklemek, fiyatlama yapmak ve satışa başlamak için: https://aliexpressuniversity.com/urun-yukleme.php

Entegra ürün yükleme webinar’ı:

https://aliexpressuniversity.com/w08-entegra-entegrasyonu-ile-ilgili-merak-ettikleriniz.php

 

4- Mağazanızı dekore etmek, ziyaretçiler için daha cazip hale getirmek için: https://drive.google.com/file/d/1MZ-5v-f4n75jMdfyVqA100SAGUa1N0jd/view

 

5- Lojistik ile ilgili olarak Alibaba Group şirketi Cainiao hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için: https://sell.aliexpress.com/zh/__pc/directship_standard_turkish.htm

https://aliexpressuniversity.com/lojistik-surecleri.php

Cainiao hizmet bedelleri için: https://sell.aliexpress.com/en/__pc/turkish_logistics_fee.htm

Canlı Demo İmkanı Entegrasyon Çözümlerimizi Canlı Denemek İçin Hemen Arayın! Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0850 733 91 52
HEMEN ARAYIN >

Detaylı Bilgi İçin Arayın