Sumka.com Entegrasyonu

Entegra Sumka Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Sumka.com Entegrasyonu
Sumka.com Entegrasyonu

Sumka.com Entegrasyonu

Entegra - Sumka.com Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde!

Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki ürünlerinizi Sumka'da listeleyebilir ve yurtdışına satışa / e-ihracata başlayabilirsiniz.

Entegra Sumka entegrasyonu ile Sumka mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Sumka mağazanız ile Entegra E-Ticaret, Ideasoft, Ticimax, Platinmarket, Opencart, T-Soft, Hipotenüs, WooCommerce, Projesoft, RGS Yazılım, EticaretSoft, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, Prestashop , Magento ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.

Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Dia, Netsis, Nebim, Nethesap, SAP, Eta, Paraşüt, Vega, Korgün, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Link, Canias, Microsoft Dynamics Ax , Web Ticari) Sumka'dan gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir.  Sumka.com da henüz mağazanız yoksa buraya tıklayarak hemen mağazanızı açabilirsiniz.

Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!