Blog

Wish Entegrasyonu (5.000 TL)

Entegra - Wish.com Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde! Eticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızda bulunan ürünlerinizi Wish.com a da listeleyebilir ve yurtdışı..


Joom Entegrasyonu (5.000 TL)

Entegra - Joom.com Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde! Eticaret sitenizde ki ve Pazaryeri mağazalarınızda ki ürünlerinizi Joom.com a da listeleyebilir ve yurtdışı..


Etsy Entegrasyonu (5.000 TL)

Entegra - Etsy Entegrasyonu ile hemen E-ihracata başlayabilirsiniz. Anlık Ürün Girişi yaparak , Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Panelde! Eticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızda bulunan ürünlerinizi Etsy de listeleyebilir ve yurtdışına satışa ..


Entegra Mobil Depo Otomasyonu (10.000 TL)

E-ticaretten satış yapan firmaların en sık yaşadığı problemlerden biri olan iadeler, aynı zamanda e-ticarette en çok can sıkan ve e-ticaret satıcılarının zarar etmesini sağlayan konuların başında gelmektedir.Özellikle pazaryerlerinden gelen siparişleriniz..


Fulfillment Entegrasyonları (3.750 TL)

Entegra Fulfillment Entegrasyonları ile tüm platformlarda satışa çıkardığınız ürünlerinizin depolanması, kargolanması ve iadelerinizin yönetimlerini 3.parti lojistik firmaları ile yönetebilirsiniz. N11Depom, HepsiLojistik ve Amazon Fulfillment ile Entegra..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!