Blog

Joom.com Konferans Duyurusu

TR Joom In: Joom 2020 yılı sonuçlarını açıklamak ve yeni bir ticari faaliyet duyurmak için bir konferans düzenleyecek Joom, başarılarını ve geleceğe dair projelerini paylaşmak için 26 Mart'ta satıcılara yönelik bir online konferans düzenleyecek. Etkinli..


Ürün Tespiti ve Analizi Modülü (1500 TL)

Entegra Ürün araştırma ve analiz modülü ile önde gelen satış platformlarında çok satan ürünleri belirleyeceğiniz kriterlere göre tespit edebilir, bu ürünlerin satış ve yorum geçmişini analiz ederek hangi ürünlere yatırım yapacağınızı daha kolay belirleyeb..


Needion Pazaryeri Entegrasyonu Hazır!

Needion Pazaryeri Entegrasyonu Hazır! Ürünlerinizi Entegra ile artık needion.com’a tek tıkla gönderebilir, fiyat-stok gibi güncellemelerinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi Entegra’dan tek tuşla faturalandırabileceğiniz gibi e-f..


Trendyol Ortak Kargo Etiket Entegrasyonu Hakkında

Trendyol Ortak Kargo Etiket Entegrasyonu Hakkında Değerli İş Ortağımız, Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Trendyol ile Aras Kargo arasında ve Trendyol ile Trendyol Express arasında “Ortak Etiket” entegrasyonunu hayata geçirdik! Ortak Etiket..


Rekabet Analizi (1750 TL)

Entegra Rekabet Analizi özelliği ile ürün fiyatlarınızın belirlediğiniz sınırlar aralığında, rakiplerinizin fiyatlarına göre otomatik olarak Entegra tarafından güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor ve Amazon’da kullan..


Canlı Demo İmkanı

Entegrasyon çözümlerimizle ilgili bilgi almak ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için hemen arayın!

0850 733 91 52 - Dahili : 1

Hemen Arayın
Canlı Demo Randevu Formu

Canlı Demo Başvuru Formu

Sistemimizin çalışır halini canlı olarak görerek karar verin!